Wiadomość
Telefon
Image

Przeciski pneumatyczne - Nasza oferta

Image

Jednym z obszarów, w których specjalizuje się nasza firma, są przeciski pneumatyczne. Jest to technika bezwykopowa umożliwiająca położenie instalacji przesyłowej bez naruszania istniejącej infrastruktury. Wykorzystuje się ją na terenach, gdzie występują różnorodne przeszkody naziemne w postaci m.in. dróg i innych traktów komunikacyjnych. Przecisk pneumatyczny wykonany za pomocą maszyny typu kret stanowi rozwiązanie łączące w sobie bezpieczeństwo, precyzję oraz ekonomiczną opłacalność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadzwoń do nas!

Profesjonalne przeciski pneumatyczne – korzystna alternatywa dla metod wykopowych

Przeciski pneumatyczne stanowią jedną z technologii bezwykopowych o najdłuższej historii. Od lat stosuje się ją do kładzenia różnego rodzaju instalacji przesyłowych na terenach, gdzie wykorzystanie technik wykopowych jest niewskazane lub niemożliwe ze względu na panujące tam uwarunkowania bądź istniejącą zabudowę. Przeciski pneumatyczne stosowane są w pracach obejmujących infrastruktury energetyczne, telekomunikacyjne, wodno-kanalizacyjne, ciepłownicze czy gazowe. Przecisk pneumatyczny kret wykorzystuje się pod różnego typu przeszkodami naziemnymi, takimi jak m.in. tory kolejowe, drogi, chodniki czy rzeki.

Stosując przecisk pneumatyczny kret, można wyeliminować konieczność wykonywania wykopu wzdłuż powstającej instalacji, a co za tym idzie zminimalizować ingerencję w dany teren. Ma to szczególne znaczenie w przypadku np. terenów silnie zurbanizowanych czy chronionych z uwagi na walory krajobrazowo-przyrodnicze. W trakcie prac nad przygotowaniem przecisku pneumatycznego niezbędne jest wyłącznie wykonanie wykopu startowego oraz końcowego. W ten sposób przecisk pneumatyczny kret pomaga sprawnie położyć różnorodne instalacje pod drogami, chodnikami oraz innymi ciągami komunikacyjnymi.

Przecisk pneumatyczny kret – sprawdzony sposób na efektywne i ekonomiczne położenie instalacji

Przeciski pneumatyczne umożliwiają wykonanie pracy bez rozbiórki drogi i konieczności jej odbudowania po ukończeniu robót instalacyjnych. Jesteśmy zespołem fachowców, który specjalizuje się w tym zakresie od lat. Oferowane przez nas przeciski pneumatyczne to szybka oraz bezpieczna technologia, która pozwala na znaczne zredukowanie kosztów dotyczących naprawy nawierzchni. Decydując się przecisk pneumatyczny kret, można uniknąć utrudnień w ruchu drogowym, takich jak korki czy objazdy.

Kluczem do tego, aby przeciski pneumatyczne mogły zostać wykonane prawidłowo, jest odpowiedni dobór sprzętu oraz wiedza i doświadczenie zajmujących się tym fachowców. Jako Przewierty Sterowane posiadamy m.in. dwie nowoczesne maszyny do przecisków: Hercu Pneumatic HP 95 oraz Hercu Pneumatic HP 135. Dzięki temu, że dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, a także wykwalifikowanym zespołem specjalistów, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom efektywne i bezpieczne przeprowadzenie prac. Wyróżnia nas dokładność oraz terminowość, a ponadto oferujemy bardzo korzystne ceny.

Skontakuj się z nami!

Firma Przewierty Sterowane – wykonujemy przeciski pneumatyczne oraz inne usługi

Przeciski pneumatyczne to nowoczesna, atrakcyjna pod wieloma względami technologia bezwykopowa, która w dużym stopniu ułatwia działania związane z położeniem instalacji. Bogate doświadczenie oraz kompetencje naszego zespołu pozwalają nam spełnić oczekiwania klientów w tym zakresie. Jako firma Przewierty Sterowane podejmujemy się jednak nie tylko zleceń na wykonanie przecisków pneumatycznych, ale także realizujemy innego rodzaju usługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się m.in.:

Na szczególną uwagę spośród nich zasługuje nasza koronna specjalność, czyli sterowane przewierty horyzontalne. Warto przy tym zaznaczyć, że określający przewierty sterowane cennik, jest ustalany z indywidualnie z klientami, co pozwala im zapewnić sobie profesjonalną, a zarazem opłacalną pod względem finansowym usługę.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image