Image

Przeciski pneumatyczne - Nasza oferta

Image

Przeciski sterowane pozwalają na położenie instalacji metodą bezwykopową, nie naruszając przy tym istniejącej infrastruktury. Stosowane są w pracach obejmujących infrastruktury energetyczne, telekomunikacyjne, wodno-kanalizacyjne, ciepłownicze czy gazowe. Przecisk sterowany wykorzystuje się pod różnego typu przeszkodami naziemnymi, takimi jak tory kolejowe, drogi, chodniki, rzeki. Nie ma wówczas potrzeby robienia wykopu wzdłuż instalacji. Wystarczy wykonać wykop startowy, gdzie planowane jest położenie instalacji oraz końcowy, gdzie ma znajdować się koniec danej instalacji. Przecisk pneumatyczny kret pomaga zamieścić instalacje pod drogami, chodnikami oraz innymi ciągami komunikacyjnymi. Firma Przewierty Sterowane to zespół specjalistów, który oferuje sprawne i efektywne działania w korzystnej cenie. 

Zadzwoń do nas!

Przeciski pneumatyczne pozwolą zredukować koszty

Przeciski pneumatyczne umożliwiają wykonanie pracy bez rozbiórki drogi i ponownego jej odbudowania po skończeniu robót instalacyjnych. Jesteśmy zespołem fachowców, który wykonuje tego rodzaju prace od lat. To szybka oraz bezpieczna technologia, która pozwala na znaczne zredukowanie kosztów dotyczących naprawy nawierzchni. Bardzo dużą zaletą jest to, że droga pozostaje nienaruszona. Dzięki tego rodzaju działaniom unikamy utrudnień w ruchu drogowym, takich jak korki czy objazdy. 

Jesteśmy w posiadaniu dwóch maszyn do przecisków: Hercupneumatic HP 95 oraz HP 135. Korzystamy z niezawodnego sprzętu, dlaczego nasze prace przebiegają sprawnie oraz efektywnie. Metoda bezwykopowa to nowoczesna technologia, która w dużym stopniu ułatwia działania związane z położeniem instalacji. Bogate doświadczenie oraz kompetencje naszego zespołu pozwalają nam spełnić oczekiwania klientów. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą!

Profesjonalne prace wykonywane przez naszą firmę

Firma Przewierty Sterowane oferuje profesjonalne usługi, które obejmują:

Skontakuj się z nami!

Gwarantujemy szybko i sprawnie przeprowadzone prace. Przeciski sterowane to wyjątkowo wygodne oraz estetyczne rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób. Warto zdecydować się na nasze usługi, ponieważ nasze działania są bezpieczne oraz wykonywane przez fachowców. Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego sprzętu, a nasza wiedza i umiejętności sprawiają, że powierzone zadania realizowane są na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas dokładność oraz terminowość, ponadto oferujemy bardzo korzystne ceny. Jeżeli zależy Wam na profesjonalnie wykonanej usłudze, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego - dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image