Wiadomość
Telefon
przeciski a przwierty pod drogami

Różnice pomiędzy przewiertami a przeciskami

Image

Nowoczesna oraz profesjonalna technologia, jaką jest przecisk pod drogą to sposób na sprawny i bezproblemowy montaż instalacji. Po skończeniu prac droga pozostaje nieuszkodzona. Przewiert a przecisk - jaka jest między nimi różnica? Obie technologie pozwalają na bezwykopowe zamontowanie instalacji. Przewierty sterowane wykonuje się za pomocą wiertnicy, a do przecisków używane są maszyny typu kret. Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy tego typu usług? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Zadzwoń do nas!

Przecisk sterowany - opis

Opisując metodę przecisków sterowanych warto podkreślić, że to korzystne oraz estetyczne rozwiązanie, które wykorzystuje się w pracach obejmujących infrastruktury energetyczne, telekomunikacyjne, wodno-kanalizacyjne, ciepłownicze czy gazowe. Jako zespół fachowców zapewniamy rzetelnie wykonane prace oraz dotrzymywanie umówionych terminów. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, dlatego nasze działania są w pełni bezpieczne.

Przeciski i przewierty realizowane na najwyższym poziomie

Przeciski pneumatyczne oraz przewierty sterowane umożliwiają zredukowanie kosztów oraz oszczędność czasu w porównaniu z tradycyjnymi metodami wykopu. Pozwalają na krótszy czas realizacji, brak ograniczeń w ruchu drogowym oraz brak potrzeby odbudowania rozkopanej powierzchni drogi.

Skontakuj się z nami!

Jesteśmy doświadczoną firmą, która ma za sobą dużo zrealizowanych zleceń. Pomogliśmy wielu klientom w zamontowaniu instalacji bez ingerencji w powierzchnię. Jeśli zależy Ci, by zaoszczędzić swój czas oraz środki finansowe, postaw na przeciski pod drogami lub przewierty horyzontalne. Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza, maila lub telefonu. Oferujemy przystępne ceny oraz prace wykonane na najlepszym poziomie.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image