Przeciski pod drogami - Nasza oferta

przeciski pod drogami

Przecisk pod drogą to nowoczesny sposób na montaż instalacji metodą bezwykopową. Dzięki tej technologii infrastruktura dróg pozostaje w nienaruszonym stanie. Przeciski pod drogami to szybki oraz bezpieczny sposób, pozwalający na zmniejszenie kosztów po zakończeniu instalacyjnych działań. Oferujemy przecisk pod drogą gminną oraz wojewódzką. Nasza firma zapewnia rzetelnie przeprowadzone prace w umówionym terminie. Warto bliżej zapoznać się z naszą ofertą!

Zadzwoń do nas!

Przeciski pod drogą - praktyczny sposób na montaż instalacji

Przeciski sterowane pod drogą umożliwiają realizację prac instalacyjnych bez rozbiórki powierzchni. Nasze doświadczenie oraz odpowiednie uprawnienia sprawiają, że powierzone nam zadania wykonujemy z pełnym profesjonalizmem. Przeciski pneumatyczne można wykorzystać do montowania instalacji pod drogą gminną czy wojewódzką. Stosowane są także do pokonywania przeszkód, takich jak rzeki albo tory. Nie jest wówczas konieczne wykonywanie wykopu wzdłuż instalacji. Jeśli poszukujesz firmy, która świadczy najwyższej jakości usługi tego typu, zachęcamy do kontaktu. Nasze dane znaleźć można na stronie internetowej.

Fachowo przeprowadzone prace dzięki przeciskom pod drogami

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz odpowiednimi umiejętnościami, dlatego nasze działania przebiegają szybko i sprawnie. Wśród naszych usług znaleźć można także przewierty sterowane. Przewiert a przecisk - czym się różnią? Przewierty to również metoda bezwykopowa, stosowana jest na terenach gęsto pokrytych siecią wodociągów czy instalacji. Do przeprowadzenia przewiertu potrzebna jest specjalna wiertnica, natomiast do przecisków pneumatycznych wykorzystuje się maszyny typu kret.

Skontakuj się z nami!

Polecamy nasze usługi - za świadczone przez nas prace proponujemy wyjątkowo korzystne ceny. Masz pytania dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, maila bądź telefonu. Serdecznie zapraszamy!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image