Wiadomość
Telefon

Przeciski pod drogami - Nasza oferta

przeciski pod drogami

W ramach naszych usług wykonujemy dla klientów profesjonalne przeciski pod drogami. Stanowią one skuteczny i bezpieczny sposób na położenie różnego rodzaju instalacji bez konieczności zamykania danej trasy komunikacyjnej. Co istotne, przecisk pod drogą umożliwia sprawne wykonanie prac instalacyjnych w taki sposób, aby zarówno jezdnia, jak i chodniki pozostały w nienaruszonym stanie.

Zadzwoń do nas!

Przeciski pod drogami – niezawodna technologia bezwykopowa

Tradycyjny przekop pod drogami może wiązać się z zamknięciem danej trasy komunikacyjnej przez dłuższy czas. Zastosowanie technologii odkrywkowej powoduje także koszty związane z przywróceniem istniejącej infrastruktury do stanu sprzed prac związanych z budową sieci przesyłowej. Z tego powodu rozwiązaniem, które cieszy się dużą popularnością na terenach, gdzie biegną trakty komunikacyjne, są przeciski i przewierty pod drogami. Są to nowoczesne technologie bezwykopowe stanowiące sposób na mało inwazyjne, sprawne i bezpieczne utworzenie instalacji z ominięciem różnego rodzaju przeszkód na danym obszarze.

Przeciski sterowane pod drogą w wykonaniu naszych doświadczonych specjalistów są niezawodną metodą na utworzenie planowanej instalacji przy braku narażenia infrastruktury drogowej na zniszczenie. Przecisk pod drogą pozwala sprawne przeprowadzenie działań instalacyjnych. W ramach realizowanych przez nas usług możemy wykonać dla klientów m.in.:

  • przecisk pod drogą gminną,
  • przecisk pod drogą wojewódzką.

Określana jako przecisk pod drogą technologia łączy w sobie szybkość, opłacalność i precyzję, dzięki czemu jest coraz chętniej wybierana przez wielu inwestorów.

Przeciski pod drogą – praktyczny sposób na montaż instalacji

Fachowo wykonywane przeciski sterowane pod drogą umożliwiają realizację prac instalacyjnych bez rozbiórki powierzchni. Nasze doświadczenie, odpowiednie uprawnienia oraz wysokiej klasy sprzęt, którym dysponujemy, powodują, że powierzone nam zadania realizujemy z pełnym profesjonalizmem. Wypracowana przez lata renoma firmy Przewierty Sterowane sprawia, że niezależnie od tego, czy w obrębie zainteresowania klienta znajduje się przecisk pod drogą gminną, czy też przecisk pod drogą wojewódzką, wielu inwestorów pragnących zrealizować tego rodzaju prace zleca je właśnie nam. Warto zauważyć, że przeciski pneumatyczne są stosowane także do pokonywania innych przeszkód, takich jak rzeki albo tory. Nie jest wówczas konieczne wykonywanie wykopu wzdłuż instalacji.

Skontakuj się z nami!

Czym różnią się przeciski pod drogami od przewiertów sterowanych?

Wśród naszych usług znaleźć można także przewierty sterowane, przez co część klientów zadaje sobie pytanie: przewiert a przecisk– czym się różnią? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że sterowane przewierty horyzontalne to również metoda bezwykopowa, która stosowana jest na terenach gęsto pokrytych siecią wodociągów czy instalacji. Do przeprowadzenia przewiertu potrzebna jest jednak specjalna wiertnica, natomiast do przecisków pneumatycznych wykorzystuje się maszyny typu kret.

Jako firma Przewierty Sterowane oferujemy nie tylko profesjonalne przeciski i przewierty pod drogami, ale także kilka innych rodzajów usług. Wśród nich znajdują się:

Za wykonywane przez nas prace proponujemy wyjątkowo korzystne ceny. Masz pytania dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, maila bądź telefonu. Serdecznie zapraszamy!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image