Wiadomość
Telefon

Przewierty horyzontalne - Nasza oferta

Image

Oferujemy nowoczesną technologię bezwykopową, czyli przewierty horyzontalne. To technika, która doskonale sprawdzi się na powierzchniach mocno zurbanizowanych, pokrytych gęstą siecią wodociągów i kanalizacji, liniami energetycznymi, na których standardowe metody wykopu są niemożliwe ze względu na zabudowę. Nasz sprzęt pozwala wykonać przewiert horyzontalny, by szybko i sprawnie pokonać utrudnienia, takie jak drogi, tory czy rzeki. Ponadto, horyzontalne przewierty sterowane są korzystne dla środowiska. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy fachową obsługę i realizację zleceń w terminie. Odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia pozwalają nam realizować powierzone zadania na najwyższym poziomie.

Zadzwoń do nas!

Profesjonalnie wykonane przewierty horyzontalne

Jak wykonywane są przewierty poziome? Wywiercony zostaje otwór między początkowym i końcowym punktem i wciągane zostają do niego rury. Nie trzeba robić wykopu, a poziomy przewiert sterowany odbywa się z powierzchni ziemi. Wykorzystanie nowoczesnych systemów pomiarowych i sterujących, trajektoria przewiertu oraz położenie punktu wejścia i wyjścia niemal doskonale pokrywają się z zaplanowaną drogą przewiertu. 

Przewiert sterowany HDD używany jest do zamontowania rur do sieci teletechnicznych, energetycznych, gazowych oraz wodociągowych. Stosowana przez nas profesjonalna wiertnica do przewiertów sterowanych umożliwia wykonanie pracy szybko i efektywnie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dlatego jeżeli poszukujesz firmy, która wykonuje przewierty horyzontalne, zapraszamy do kontaktu. Numer telefonu oraz adres e-mail znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Fachowe usługi w korzystnej cenie

Korzystając z usług naszej firmy Przewierty Sterowane, masz zapewnioną kompleksową obsługę w korzystnej cenie. Oferujemy wykonanie przewiertów oraz inne prace:

Skontakuj się z nami!

Mamy na swoim koncie wiele sprawnie i efektywnie przeprowadzonych działań. Bogate doświadczenie, a także wiedza i umiejętności naszych pracowników sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wszyscy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia, dlatego korzystanie z naszych działań jest w pełni bezpieczne. Dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym sprzętem. Ponadto przywiązujemy dużą wagę do kontaktu z klientem, ponieważ liczy się dla nas satysfakcja oraz zadowolenie osób, dla których pracujemy. Wyróżnia nas rzetelność oraz terminowość. W razie pytań dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalnie wykonane prace!
 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image